متین کوچولو

نوشته ‌هاي مامي و بابایی براي متین

سلام عزیز مامان

خیلی خیلی دوسمت دارم عزیزم

الان که دارم این مطالب رو برات می نویسم شما داخل مهد خواب هستی.امروز عمو موسیقی داشتین و بعد از چند روز سرماخوردگی رفتی مهد کودک و حسابی بهت خوش گذشته.

ببخشید که دیر برات نوشتم گل خوشگلم. یه خورده زیادی سرم شلوغه.

از اول خرداد ماه تصمیم گرفتم مهد کودکت رو عوض کنم  که به یاری خداوند تونستم این کار رو بکنم. امیدوارم توی مهد جدیدت خیلی بهت خوش بگذره و چند برابر مهد قبلی خوب باشه که فکر میکنم همینطور هم خواهد بود.

از تفریحاتت بگم که تونل پارک نزدیک خونمون هر روز شده یکی از آرزوهات. وقتی میرسیم سر کوچه خودمون حتما باید از سوپر خرید کنی که شامل بستنی و پاستیل و ... میشه و بعد وقتی میرسی نزدیک خونه میگی خسته ام و بغلم کن و من هم 4 طبقه متین به بغل میشم.

قربونت بشه مامان که خونه سازی یکی از بهترین بازی هات شده ،‌سر فرصت برج می سازی و از خراب شدن و افتادنش خیلی ناراحت می شی. کامیون بازی و پیچ و مهره ات رو هم خیلی دوست داری. شارژ ماشینت تموم شد و من هم از اون روز تا حالا بدجنسی کردم و شارژ نکردم عزیزم چون می خوردی به در و دیوار و تخت و کمد و بقیه وسایل و ضمن خراب کاری خطر سقوط وسایل روی سرت( خدای نکرده) هم بود.

حرف زدنت خیلی بهتر شده. مدام بهم میگی مامان خیلی دوست دالم. بخصوص هر وقت کارهای بدبد میکنی. همش میگی من نکلدم که. هر روز به یه بهونه ای از دم در خونه مامان جون رد میشیم و میریم خونه وگرنه دوست داری هر روز بری خونه مامان جونت. بعضی وقت ها میخوای من رو قانع کنی میگی بریم خونه مامان جون چای بخولیم؟؟؟؟ ای شیطون بلا. من هم گول میخورم و میبرمت ،‌رفتن همانا و برنگشتن به خونه خودمون همانا.

بهتره از چیزایی که بلدی برات بگم:

سوره توحید رو خیلی قشنگ یاد گرفتی و حتی آخرش صلوات میفرستی اونم کامل.

شعر یه توپ دارم قل قلیه ،‌اتل متل توتوله ،‌ تاب تاب عباسی ، شعر رنگ ها،‌ حسنی نگو بلا بگو،‌ بچرخیم و بچرخیم دور صندلی بچرخیم ،‌کدو کدو این ور کدو و چند تا از این قبیل شعرها.

دارم سوره فاتحه رو بهت یاد میدم عزیزم و شما هم با علاقه زیاد زود یاد میگیری.

و به ایاک نعبد که میرسیم می گی مامان بدو بدو. کلی خندیدم ها.

دوباره برات می نویسم عزیزکم.

نوشته شده در دوشنبه ٦ خرداد ۱۳٩٢ساعت ۱:٢٥ ‎ب.ظ توسط مامان نونویو نظرات () |

Design By : Night Melody