متین کوچولو

نوشته ‌هاي مامي و بابایی براي متین

19 ماه زندگی با یه پسر با هوش و دوست داشتنی چیزیه که خیلی از آدم ها آرزوی حتی داشتن یه لحظه اش رو دارن و من از اینکه این نعمت بسیار ارزشمند رو دارم از خدای مهربونم ممنونم. بارها و بارها می گم که خدایا شکرت.شکرت.

بعضی وقت ها وقتی توی چشمای کوچولوت نگاه می کنم یا وقتی موقع نگاه کردن فیتیله ( برنامه مورد علاقه ات) سرم رو می زارم روی سرت و تو هم بعد چند لحظه سرت رو بالا میاری توی چشمام می خندی ، وقت هایی که در آغوشت دارم و پیشونی پر از حرارتت رو می بوسم و باز هم تو منو نگاه می کنی،‌ صبح هایی که موقع رفتن به سرکار خوابیده در آغوشمی و چشم های به خواب رفته ات رو نگاه میکنم ،‌ نیمه شب هایی که بیدارم می کنی و میگی ماما آبه ،‌لحظه ایی که توی ماشین از در و دیوار بالا می ری و... همه این وقت های قشنگ فقط یه چیزی میگم " خدایا شکرت که متین رو بهم دادی " .

توی این 19 ماه که روز به روز و لحظه به لحظه اش برام خوش بو ترین عطر دنیا بودی از داشتنت به خودم می بالیدم ،‌آره من یه مادرم ... مادری که فرزند دوست داشتنی و سالمی مثل تو داره.

وقتی توی چشمام نگاه میکنی و با علامت سرت میگی چشم مامان می دونم که از ته قلبت من رو دوست داری.

وقتی که توی بغل بابایی هستی و داری از پله های خونه پایین یا بالا می رین و تمام وقت پشت سرت رو نگاه میکنی ببینی که من هستم یا نه که اگه نباشم صدای خوشت رو توی فضای راهرو ها می پیچونی و من رو صدا می کنی " ماما ماما" منم با غرور و اشتیاق می گم اومدم عزیز دل ماما، می دونم که از ته قلبت من رو دوست داری.

وقتی که داری بازی میکنی یا کارتون می بینی و برای لحظه کوتاهی از جلوی چشمات دور میشم و از یه گوشه ای یواشکی نگات میکنم که تند تند سرت رو این ور و اون ور می چرخونی تا من رو پیدا کنی و دست آخر از روی مبل میای پایی و دنبالم می گردی بازم پیدام نکردی صدای خوشگلت رو می پیچونی وی خونه " ماما ماما " ، می دوم که از ته قلبت من رو دوست داری .

متین نازنینم منم از ته قلبم دوست دارم .کلمات یارای بیان این عشق رو ندارند اما می تونن از زبون من و تو از خدای بزرگ بخوان که همچین گل نازنینی رو به همه اونایی که آرزوی داشتن بچه و در آغوش گرفتنش رو دارن هدیه بده.

 عاشقانه دوستتت دارم همه هستی ام متین

 

نوشته شده در پنجشنبه ٤ خرداد ۱۳٩۱ساعت ۱۱:۱٥ ‎ق.ظ توسط مامان نونویو نظرات () |

Design By : Night Melody